47 tydzień 2011 – sesja RPG na forum

Z tytułu można wywnioskować, że zostało nam jeszcze tylko 5 tygodni do końca 2011 roku. W 2012 roku będziemy obchodzić 5 rocznicę powstania serwisu i-doser.pl!

Ależ ten czas niemiłosiernie pędzi naprzód. Nie wiem czy Wy też, ale ja mam wrażenie, że z każdym dniem czas coraz szybciej pędzi…

Przed nami jeszcze parę dni grudnia. Pora więc na kolejne krótkie podsumowanie ubiegłego tygodnia na forum :-)

Przede wszystkim dzięki przetłumaczone zostały opisy wszystkich dosów! – Tłumaczenia, w chwili pisania tego wpisu został jeszcze jeden dose – Memory+. To trochę niesamowite, że tak długo dosy wisiały nieprzetłumaczone, ale na szczęście w końcu znalazł się Ktoś, kto przetłumaczył wszystkie pozostałe dosy :-)

Tummo – praktyka pozwalająca na wywoływanie dużej ilości ciepła w ciele, pozwalająca radzić sobie w nieprzyjaznych warunkach atmosferycznych (chłód, zimno). Temat bardzo ciekawy, chociażby ze względu na aktualną porę roku :-)

Na forum trafiła także dziewczyna z podejrzeniem bad Trip’u – Dziwny stan – klatkowania obrazu – co to było?, mamy tylko nadzieje, że zaprzestanie pakowania w siebie niewiadomego pochodzenia substancji, dopalaczy, czy innego syfu.

Z przyjemniejszych rzeczy – RPG Play By Forum – co wy na to? – być może na forum odbędzie się sesyjka RPG, aktualnie trwają przygotowania i nabór graczy. Mistrza Gry już mamy, więc wszystko jest na dobrej drodze :-)

Przygotowania dobiegły końca i pierwszą sesję RPG pod tytułem Kolekcjoner Masek – można obserwować na forum w dziale OffTopic/Gry/RPG. Przygoda bardzo szybko się rozwija i wzbudza coraz większe zainteresowanie forumowiczów :-)
Trzymamy kciuki, aby nie była ostatnią!

poniedziałek, 28 listopada 2011 Co na forum piszczy