Przeczytaj opinie na forum

Aktualnie opinie o dosach znajdują się na forum. I nie zanosi się, aby miały się z stamtąd przenieść :-)

Aby jednak nawigacja pomiędzy opisami dosów a ich opiniami byłą prostsza został dodany przycisk „przeczytaj opinie na forum„. Doskonale widać to na przykładzie: Gate of Hades.

Chwilowo podlinkowanych jest zaledwie 10 opisów, wiąże się to z wykrytym przy okazji problemem dublowania wątków. Większość użytkowników nie sprawdza, czy dany wątek / opinia już istnieje, tylko zakłada nowy temat. Skutkuje to tym, że równolegle bywają rozwijane dwa oddzielne wątki poruszające ten sam temat.

Gdy sytuacja z wątkami zostanie doprowadzona do normy zostaną podlinkowane pozostałe opisy.

poniedziałek, 9 sierpnia 2010 Informacje

Jeden komentarz to Przeczytaj opinie na forum

 • Jakub pisze:

  Witam. Prawda na temat dosów jest taka, że żeby to wszystko zadziałało, musimy znajdować się w fazie snu i najlepiej gdyby ktoś podczas snu włączył nam i doser lub ustawić jakiś menedżer uruchamiania. Gdy przerwiemy swoje codzienne czynności i normalnie podczas dnia uruchomimy jakiegoś dosa, to jego działanie będzie znikome lub w ogóle nic nie odczujemy.

  Ja na całą noc włączyłem sobie BrainWaveGenerator, gdyż to jedyny program który odtwarza dźwięk bez przerwy. Dzięki niemu przebudzałem się co jakiś czas w nocy. Gdy była godzina między 2a4, wstałem powoli z łóżka by nie wybudzić się za mocno i włączyłem ASTRAL PROJECTION na i-doserze.
  Wtedy efekty są powalające. Wszystko dzieję się tak jak powinno.
  Dodam jeszcze, że ludzie znerwicowani nie doświadczą pełni mocy dosów, gdyż układ nerwowy gdy zaczynamy zatapiać się w dosach wysyła jjakiś lekki impuls nerwowy, który przywraca umysł i ciało do stanu lekkiego przebudzenia.
  Dosy są jak najbardziej udane, ale nie wiem czy wszystkie. Ja eksperymentuje z LucidDreamami i Astralami oraz Alfa, Beta, Theta.
  Do tego trzeba sie na prawde dobrze przylozyc.